KONTAKTY

Ivo Hopp - ředitel soutěže (a zeměkoule :) +420 725 062 757; ivo.hopp@jcmm.cz (robotiada@jcmm.cz)

(na soutěži jej potkáte nejčastěji ve žlutém tričku Robotiáda a modrém saku)

Doprava do VIDA! Science centra

Místo: VIDA! Science centrum (bývalý pavilon D brněnského výstaviště), vchod je z ulice Křížkovského (mapa, GPS 49°11'10.960"N, 16°35'2.730"E)

Jak se dostat do Vida! Science centra?

Z hlavního nádraží / od hotelu Grand - tramvají č. 1. směr Bystrc Ečerova a jeďte až na zastávku Výstaviště, hlavní vstup (8 min). Uvidíte hlavní vstup do výstaviště, vydejte se k němu a obcházejte zleva (směr benzínka) po ulici Křížkovského. Vida! Science centrum je cca 5 min chůze. Na dopravu šalinou (tramvají) vám bude stačit 15 min jízdenka za 20 Kč pro dospělé, resp. 10 Kč pro studenty do 15 let.

Z autobusového nádraží Zvonařka - autobusem č. 84 (jede z protější strany silnice u vchodu do OC Vaňkovka) směr Stará Osada. Vystupte na zastávce Křížkovského (11 min) a pokračujte po směru jízdy. Vida! Science centrum je cca 3 minuty chůze. Na dopravu autobusem vám bude stačit 15 min jízdenka za 20 Kč pro dospělé, resp. 10 Kč pro studenty do 15 let.

Z Mendlova náměstí - tramvají č. 1. příp. autobus 84 jednu zastávku (v obou případech) nebo pěšky po ulici Veletržní (rovně podél tram č.1.) kolem parku a Letohrádku Mitrovských. Příjdete na ulici Křížkovského a dáte se vlevo (směr benzínka). Celkem cca 10 minut chůze.

Pokud pojedete autem, dejte nám prosím včas vědět, instrukce rád napíšu. Na místě může být problém s parkováním, pokud bude aut více, pokusíme se zajistit parkovací místo.