Těšíme se na Vás 18. března 2022

V letošník roce jsme bohužel výrazně kapacitně omezeni, proto pokud by se z jedné školy chtělo přihlásit více týmů, doporučujeme zorganizovat předkolo soutěže v rámci dané školy a nejlepší dva týmy delegovat do vlastní soutěže. S jedním robotem se můžete přihlásit do více disciplín.

zaregistrujte se zde (kapacita je již naplněna, ale napište nám a uvidíme...)

 

Pro účastníky je soutěž je zcela zdarma včetně občerstvení. Dopravu a příp. ubytování si každý z účastníků hradí sám.
Vstup do zábavního VIDA! Science Centra je pro soutěžící zdarma. Pro účastníky je soutěž je zcela zdarma včetně občerstvení. Dopravu a příp. ubytování si každý z účastníků hradí sám. Pro fanoušky/hosty z registrovaných týmů snížené vstupné.

Pokud se přihlásí větší počet týmů z různých škol v každé z věkových kategorií (ZŠ/SŠ). (více než 15 různých škol) bude uplatněno pravidlo, že z každé školy budou přijaty pouze dva týmy (u víceletých gymnáziích 2xZŠ + 2xSŠ) v pořadí podle přihlášení. Třetí tým ze stejné školy bude veden jako náhradní tým podle data přihlášení a bude automaticky zařazen do soutěže, jestliže nedojde k naplnění kapacity po ukončení přihlašování (28.2.2022 - pokud nedojde k naplnění kapacity dříve). Pokud by se z jedné školy chtělo přihlásit více týmů, doporučujeme zorganizovat předkolo soutěže v rámci dané školy a nejlepší dva týmy delegovat do vlastní soutěže.

 

Podívejte se, odkud k nám zavítají týmy.